Moving Network Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moving Network Forum

Moving Network ( PWP SERVER )

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ARKADASLAR BURAYA BAKINIZ

+4
Sinbarrier
siganfu
PayB4cK
Xagok
8 posters
YazarMesaj
Xagok
Admin
Admin

ARKADASLAR BURAYA BAKINIZ Empty
MesajKonu: ARKADASLAR BURAYA BAKINIZ   ARKADASLAR BURAYA BAKINIZ EmptyPtsi Ocak 25, 2010 5:26 pm

ARKADASLAR BEN ADMİN İYİ KÖTÜ 1AY BİTTİ AMA SERVERİMİZ ACILIRKEN BİRAZ ACELEYE GELDİ VE Bİ KAC SORUN LU ACILDI ELİMİZDEN GELDİGİNCE BU SORUNLARI KAPATMAYA CALISTIK AMA BİZİM İSTEDİGİMİZ SERVER BU DEİLDİ BÖLE OLMAMALIYDI WALKERYLER SORUNLU İNT İSTEMİYOR LEGENDLER HİC OLMUCAKTI SHEL BASABİLEN BASARDI DELOS SAWASI SORUNLU RESETTE DÜĞSÜYOR SİZDE GÖRÜYORSUNUZ O YÜZDEN YENİ DB YAPIYORUM VE RİSK ALARAK BELKİ USER KAYBEDERİM AMA DOSTLARIM YANIMDA OLDUGU SÜRECE BEN YOLUMA DEWAM EDİCEM O YÜZDEN YENİ DB GELENE KADAR SERRVER ACIK KALICAK VE DB GELMEDEN SİZİ BİLGİLENDİRCEM RESİMLER EKLİCEM
PayB4cK

MesajKonu: Geri: ARKADASLAR BURAYA BAKINIZ   ARKADASLAR BURAYA BAKINIZ EmptyPtsi Ocak 25, 2010 11:13 pm

Hadi Bakalım Hayırlısı olsun.Bu Seferki İstediğin Gibi Olur İnş Rolling Eyes
siganfu

MesajKonu: Geri: ARKADASLAR BURAYA BAKINIZ   ARKADASLAR BURAYA BAKINIZ EmptySalı Ocak 26, 2010 4:55 pm

En kısa zamanda Bekliyoruz user problemi olcağını zannetmiyorum server açıldıgında

30 kisiyle baslamıstık buraya kadar geldik yine geliriz.Ama ilk ve son db sıfırlamaysa Smile
Sinbarrier

MesajKonu: Geri: ARKADASLAR BURAYA BAKINIZ   ARKADASLAR BURAYA BAKINIZ EmptyÇarş. Ocak 27, 2010 4:45 pm

İlk Private server'ım bu oldu ve USKO kadar zevk aldığımı söyleyebilirim , tek problem insanların hırsları uğrunu bi çok vasfını yitirmesiydi sanırım buda insan ırkının kanında var .. biçok güzel arkadaşlık edindik db 0 landıktan sonra devam edicem ama 0 lanmadan önce item event yapmayacağım arkamdan insanları koşturmaktan hiçbir zevk almıyorum ve alanlarıda kınıyorum..

Umarım son olur bu db 0 lanması bu yüzden admine ince eleyip sık dokmasını rica ediyorum Teşekkürler..
steven33

MesajKonu: Geri: ARKADASLAR BURAYA BAKINIZ   ARKADASLAR BURAYA BAKINIZ EmptyÇarş. Ocak 27, 2010 5:56 pm

bi bakımada bizim uğraşlarımız boşuna gitmiş gibi bi şey oldu o kadar emek o kadar çaba uçtu gitti... insanlar daha da soğuyor oyundn bırakın hatalıysada server hatalı kalsın insanlar girdiği 10 dk dan bile zevk alsın...
MrsCritiCaL_

MesajKonu: Geri: ARKADASLAR BURAYA BAKINIZ   ARKADASLAR BURAYA BAKINIZ EmptyPerş. Ocak 28, 2010 1:13 am

ne zmn sıfırlanıcak bi tarih verırsenız ona göre davranalım..!
ooolll

MesajKonu: db ile ilgili   ARKADASLAR BURAYA BAKINIZ EmptyPerş. Ocak 28, 2010 6:12 pm

steven33 demiş ki:
bi bakımada bizim uğraşlarımız boşuna gitmiş gibi bi şey oldu o kadar emek o kadar çaba uçtu gitti... insanlar daha da soğuyor oyundn bırakın hatalıysada server hatalı kalsın insanlar girdiği 10 dk dan bile zevk alsın...

Kardeş emekler gidicek derken db 0 lanınca itemler gider mi?
XIGENON

MesajKonu: Geri: ARKADASLAR BURAYA BAKINIZ   ARKADASLAR BURAYA BAKINIZ EmptyCuma Ocak 29, 2010 10:50 pm

No Üzücü Olur ... Sad Ama Biz Serveri Bölede Çok Seviyoruz Admin !!!Bölede İyi Ben o İtemLeri Dizmek İçin Büyük Çaba Sarf Ettim Sad No Crying or Very sad

ARKADASLAR BURAYA BAKINIZ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ARKADASLAR BAKIN BU SW DURUMU İLE İLGİLİ
» OYUNUMUZU ENKISA SÜREDE ACICAZ ARKADAŞLAR
» Evet arkadaşlar npt yaptıklarını inkar edenlere kanıt !!