Moving Network Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moving Network Forum

Moving Network ( PWP SERVER )

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Oyun Öldü Artık Db 0 lanırsa geliriz Millet itemlerinide dağıttı Bende sinirlendim dağıttım

2 posters
YazarMesaj
TheBestPlayerr

Oyun Öldü Artık Db 0 lanırsa geliriz Millet itemlerinide dağıttı Bende sinirlendim dağıttım Empty
MesajKonu: Oyun Öldü Artık Db 0 lanırsa geliriz Millet itemlerinide dağıttı Bende sinirlendim dağıttım   Oyun Öldü Artık Db 0 lanırsa geliriz Millet itemlerinide dağıttı Bende sinirlendim dağıttım EmptyCuma Ocak 29, 2010 4:34 pm

Millet Bırakacağı zaman bizde olmayan itemleri örneğin iron neck +1 bende pp +3 var dağıtınca yediremedim kendime o gün kimse yediremedi neyi varsa dağıttı artık geri gelmeyi düsünmüyorlar taa ki Db 0 lanıncaya kadar eğer db 0 lanırsa 36 kişi gelecek msnleride var benim ama siz bilirsiniz.Ben admin deiğilim gm değilim ama 2 işide bilirim server res Ebenezer kopmus wps reset fln Server Açmak çok kolaydır bulursunuz HomeKO dbv1 yada herneyse server fileslerinizde hazırdır .Serverı açarsınız oo user çoğaldı der çekilirsiniz böyle olmaz başında duracaksınız hilelilere bakacaksınız userleri dinleyeceksiniz
Bu yüzden kaybettiniz eğer ii online olursan admin günde 4-5 saat oman yeter userleri düsündüğünü gösterir.Eyw. Ama Db nin boku cıktı 0 lansa daha güzel olur.

AYrıca :Benim bugumlada ilgielnmediniz işsaret yok :TheBestPlayer bu saatten sonra işaret olsa n olur olmasa n olur bıraktık 0 item
SayLsPopuLeR

Oyun Öldü Artık Db 0 lanırsa geliriz Millet itemlerinide dağıttı Bende sinirlendim dağıttım Empty
MesajKonu: ewet Bu serweRda OynaMayZ aRtk. EqeRki Db KompLe siLinmezse. Cacık OLdu. tüm itemLeR daqatLdı. AdminLeRn BunLaRı qörüpde Artk Şu serweR'ı temiz bişeqLde Sorunsuz BaşLatması Lazım BirAn EwweL. Madem Bir Şey yapıcak Db SıfırLıcaksnz. heRkeZ 0'dan başLasn..   Oyun Öldü Artık Db 0 lanırsa geliriz Millet itemlerinide dağıttı Bende sinirlendim dağıttım EmptyCuma Ocak 29, 2010 9:43 pm

TheBestPlayerr demiş ki:
Millet Bırakacağı zaman bizde olmayan itemleri örneğin iron neck +1 bende pp +3 var dağıtınca yediremedim kendime o gün kimse yediremedi neyi varsa dağıttı artık geri gelmeyi düsünmüyorlar taa ki Db 0 lanıncaya kadar eğer db 0 lanırsa 36 kişi gelecek msnleride var benim ama siz bilirsiniz.Ben admin deiğilim gm değilim ama 2 işide bilirim server res Ebenezer kopmus wps reset fln Server Açmak çok kolaydır bulursunuz HomeKO dbv1 yada herneyse server fileslerinizde hazırdır .Serverı açarsınız oo user çoğaldı der çekilirsiniz böyle olmaz başında duracaksınız hilelilere bakacaksınız userleri dinleyeceksiniz
Bu yüzden kaybettiniz eğer ii online olursan admin günde 4-5 saat oman yeter userleri düsündüğünü gösterir.Eyw. Ama Db nin boku cıktı 0 lansa daha güzel olur.

AYrıca :Benim bugumlada ilgielnmediniz işsaret yok :TheBestPlayer bu saatten sonra işaret olsa n olur olmasa n olur bıraktık 0 item

Oyun Öldü Artık Db 0 lanırsa geliriz Millet itemlerinide dağıttı Bende sinirlendim dağıttım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dbyi 0 yacam diyorsun Ama siz sıkılmayın die milelt sıkıldı Bnaldı Artık Millet itemlerini dağıttı
» müdür pazar gecesi oldu açamadin hala?
» İtem sıfırlanması konusu
» SERVER SIFIRLANICAK AZ Bİ KAC EKSİK KALDI YENİ DB
» YETER ARTIK ADMİN 0 LIYCAKSAN 0 LA :S